pátek 12. prosince 2014

Když se nelíbíte světu, natož sami sobě

Alice Kettleová, řečená Bluma, je externí redaktorka dívčího časopisu, ve kterém odpovídá na dotazy náctiletých čtenářek. Pomáhá dívkám řešit typické problémy jejich věku s postavou a vzhledem, ačkoliv sama se sebou spokojená není.
Bluma váží sto třicet pět kilo. Před světem se snaží schovávat a je rozhodnutá, že se změní. Plánuje chirurgický zákrok, po kterém získá vysněnou postavu. Její šatník se zatím plní oblečením, které si Bluma kupuje pro své příští nové já. Když jednoho dne sedí v kavárně a odpovídá na dotazy čtenářek, zjistí, že ji sleduje neznámá dívka. Má k tomu konkrétní důvod? Než se Bluma naděje, je stejně jako její pohádková jmenovkyně vtažena pomyslnou dírou do víru událostí, které změní její pohled na okolní svět i na sebe sama.


(Za recenzní e-book děkuji knihkupectví Neoluxor)

2 komentáře:

  1. Ahoj, omlouvám se, jestli otravuji, ale chtěla bych tě poprosit, jestli by si neshlédla můj blog a třeba nenapsala do komentářů nějaké připomínky, pokud by si měla nápad jak blog zlepšit, tak budu moc ráda, když mi poradíš, teprve začínám a tvůj blog se mi moc líbí. Předem děkuji. http://milujemekihy.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji moc za projevenou důvěru, které si vážím. Nepovažuju se za odborníka přes knižní blogy, ten svůj dělám pro radost a tak nějak intuitivně a jsem moc ráda, že se ti líbí. Na tvůj blog se moc ráda podívám :)

    OdpovědětVymazat